Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Budowlane materiały / Olgran Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa   Firma w dziale Budowlane materiały  
Olgran Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa

Informacje o firmie:
  Firma Olgran jest liderem w dystrybucji granitu i marmuru oraz wytwarza wysokogatunkowe wyroby z kamienia naturalnego.
Hurtownia kamienia naturalnego Olgran proponuje atrakcyjny katalog artykułów z kamienia, poczynając od granitu, marmuru po trawertyn, onyks i konglomerat. W sieci znajduje się 5 placówek w Polsce, gdzie dostarczamy nie tylko kamień ale też blaty i płyty z kamienia. Nasze usługi są dedykowane nie tylko do zakładów kamieniarstwa i architektów wnętrz, ale też odbiorców indywidualnych.
Dostarczamy kamień pierwszej jakości w korzystnej cenie. Rejonem pochodzenia z reguły są Afryka oraz Chiny i Hiszpania. Gwarantujemy profesjonalne, pomiary oraz montaż. Nowej generacji zespół urządzeń do obróbki kamienia naturalnego daje możliwość na dopasowanie propozycji do osobistych potrzeb zamawiającego.
Katalog Olgran to min. między innymi blaty marmurowe i granitowe, które mogą być wykorzystane w łazienkach i kuchniach. Dzięki sprawdzonej odporności blaty kuchenne z granitu to rozwiązanie dla tych którzy cenią praktyczne technologie. Oferujemy atrakcyjną kolekcję kolorów i wymiarów.
Wśród produktów z kamienia oprócz płytek znajdą Państwo schody z granitu oraz kominki granitowe. Nad wyraz wygodne w codziennej eksploatacji są nie tylko praktyczne ale i gustowne.
Oferowane przez Olgran parapety kamienne, cenione w domach i obiektach komercyjnych są nadzwyczaj wytrzymałe.
Mając w sprzedaży marmur hurtownia Olgran proponuje jego używanie w pomieszczeniach jako parapety, schody, elementy kominkowe i blaty i posadzki podgrzewane. Jesteśmy w stanie wdrożyć każde zapytanie kupującego odnośnie kubatury płyt.
Przedsiębiorstwo OLGRAN produkuje nagrobki pojedyncze i rodzinne, pomniki i grobowce według własnych projektów oraz na życzenie kupującego. Obok płyt mamy w ofercie wyroby dekoracyjne jak: krzyże i napisy kute. Usługi kamieniarstwa w przedmiocie nagrobków realizujemy w naszych placówkach: Łódź, Sieradz, Kalisz.

Oferta firmy:
blaty kamienne, parapety, schody z kamienia, płyty, płytki granitowe, marmur, granit

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Krawczyk
Tel. stacjonarny:43 829 26 70
Ulica:Łubna-Jakusy 41
Miejscowość:Błaszki
Kod pocztowy:98-235
Wojewodztwo: łódzkie
NIP:8272309253
REGON:363851975
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Błaszki marmur
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę