Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Instalacje grzewcze i wentylacyjne / SunBenefit   Firma w dziale Instalacje grzewcze i ...  
SunBenefit

Informacje o firmie:
  Powstaliśmy w wyniku połączenia doświadczeń zdobytych w trakcie współpracy z największymi, cenionymi ale i wymagającymi partnerami. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą usług i produktów w tradycyjnych oraz alternatywnych kanałach sprzedaży.

Dziś pracując w obszarze urządzeń energii odnawialnej dokładamy naszą cegiełkę w działania na rzecz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i ochrony naszej planety.

Pracując w obszarze urządzeń energii odnawialnej działamy na rzecz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i ochrony naszej planety.

Oferta firmy:
Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży, montażu systemów fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w energię elektryczną. W naszej ofercie również pompy ciepła służące do ogrzania domu i przygotowania ciepłej wody.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Jan Kowalski
Tel. komórkowy:512144512
Ulica:Karpacka 24
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod pocztowy:43-300
Wojewodztwo: śląskie
NIP:5530009483
REGON:070936856
Strona firmowa:www.sunbenefit.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Bielsko-Biała baterie słoneczne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę