Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Instalatorstwo / Artech Andrzej Rządzki   Firma w dziale Instalatorstwo  
Artech Andrzej Rządzki

Informacje o firmie:
  Firma Artech Klimatyzacja realizuje usługi w oparciu o najnowsze i najlepsze rozwiązania dotyczące instalacji klimatyzacyjnej. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez kilkanaście lat działalności w tej branży możemy uniknąć wiele kłopotliwych i problematycznych sytuacji, z którymi laik nie mógłby sobie poradzić. Naszym klientom oferujemy dostarczenie oraz montaż całej instalacji klimatyzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie klimatyzację do domu, klimatyzację do biura, klimatyzację do firmy. Prowadzimy również serwis klimatyzacji w Warszawie.

Oferta firmy:
Zajmujemy się profesjonalnym montażem klimatyzacji. Realizujemy montaż klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, a także biurach i urzędach dla Klientów instytucjonalnych. Ponadto wykonujemy instalacje klimatyzacji precyzyjnej dla potrzeb serwerowni. Świadczymy również usługi w zakresie montażu pomp ciepła typu woda / powietrze, zarówno w układzie monoblok jak i systemu split. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę wysokiej klasy fachowców. Montujemy wyłącznie markowe i sprawdzone urządzenia.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:784 855 637
Ulica:Aleja Krakowska 7
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:02-183
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:9511500174
REGON:366315450
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Warszawa klimatyzacja
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę