Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Ocieplanie budynków / Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych I...   Firma w dziale Ocieplanie budynków  
Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA

Informacje o firmie:
  ZPUG IZOTERMA prowadzi działalność produkcyjną od 1979r.
Przedmiotem działalności jest produkcja z zakresu elektrotermii. Produkujemy wyroby rynkowe dla ludności oraz produkty inwestycyjne. Wyroby służą do ogrzewania elektrycznego pomieszczeń mieszkalnych, domów i ich otoczenia - schodów zewnętrznych, chodników, rurociągów.
Wyroby inwestycyjne to: szafy do suszenia odzieży roboczej, ochronnej i bojowej; suszarki do ubrań i do butów; szafy do wypranej odzieży; szafy suszarnicze do artykułów spożywczych; urządzenia do suszenia wydruków wielkoformatowych; komory grzewcze.
Wykonujemy także urządzenia grzejne nietypowe do zastosowań przemysłowych, w których czynnikiem grzejnym są druty oporowe, folie, maty, przewody grzejne.

Jedną z naszych specjalności jest kompleksowe ogrzewanie kościołów - ciepło jest dostarczane natychmiast - w określonym czasie i miejscu.
Produkujemy także wtyczki sieciowe (płaskie). Oferujemy osprzęt elektryczny do zastosowań w grzejnictwie elektrycznym. Wykonujemy elementy i podzespoły grzejne jako części zamienne wyposażenia AGD oraz do maszyn i urządzeń linii technologicznych, w których grzejnictwo elektryczne ma zastosowanie.

Oferta firmy:
Ogrzewanie kościołów
Zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy do produkcji system strefowego ogrzewania kościoła o niskich kosztach eksploatacyjnych, dostarczający ciepło w miejscu gdzie jest ono potrzebne i w danym czasie. Wykorzystujemy urządzenia najwyższej jakości zapewniające odpowiedni komfort cieplny nawet w temperaturach - 20°C.

Szafy suszące
Projektujemy i wykonujemy najwyższej jakości szafy suszarnicze. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem profesjonalnych szaf suszących z blachy ocynkowanej, dodatkowo zabezpieczonych lakierem proszkowym, przystosowanych do pracy w trudnych warunkach.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Paweł Bednara
Tel. stacjonarny:71 318 58 96
Ulica:Odrzańska 14
Miejscowość:Łany
Kod pocztowy:55-002
Wojewodztwo: dolnośląskie
Strona firmowa:www.izoterma.com.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Łany listwy grzejne
  Łany promiennik podczerwieni
  Łany maty grzewcze
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2022 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę