Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Pozostałe / ELGAT   Firma w dziale Pozostałe firmy budowlane  
ELGAT

Informacje o firmie:
  Firma Elgat ma swoją siedzibę w Tanowie. Trudni się sprzedażą systemu rozdzielnic elektrycznych. System ten, to autorskie rozwiązanie spółki Elgat. Umożliwia on stworzenie przenośnej instalacji elektrycznej, która sprawdza się na terenie budowy czy też podczas imprezy masowej. Sprzedawane produkty pozwalają na połączenie w jeden spójny system, również osobom nie posiadającym żadnych kwalifikacji. Istnieje też możliwość wynajęcia sprzętu. Firma działa już od 2009 roku, posiada zatem niezbędne doświadczenie.

Oferta firmy:
Sprzedażą systemu rozdzielnic elektrycznych, zajmuje się firma Elgat z Tanowa. Dzięki oferowanemu przez firmę Systemowi, istnieje możliwość zestawienia tymczasowej instalacji elektrycznej. Może ona zostać wykorzystana m. in. w rolnictwie, na placach budowy oraz na imprezach masowych. Sprzedawane przez firmę produkty są proste w instalacji, także dla osoby nie posiadającej fachowej wiedzy na temat instalacji elektrycznych. A przy tym System gwarantuje pełne bezpieczeństwo m. in. w kwestii zabezpieczenia przez porażeniem prądem, posiada także zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:91 442 64 71
Ulica:Policka 15
Miejscowość:Tanowo
Kod pocztowy:72-004
Wojewodztwo: zachodniopomorskie
NIP:8513103264
REGON:320731983
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Tanowo najazdy kablowe
  Tanowo sSzyny miedziane
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę