Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Budownictwo / Sklepy i hurtownie / PAWEŁ MARZEC SUNMAR   Firma w dziale Sklepy i hurtownie  
PAWEŁ MARZEC SUNMAR

Informacje o firmie:
  Rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, plisy oraz moskitiery balkonowe i tarasowe, a ponadto markizy i refleksole to oferta firmy SUNMAR Paweł Marzec z Sosnowca, która w ciągu 13-lat działalności wyspecjalizowała się w dystrybucji wysokiej jakości okiennych osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Zapewniamy pomiar, transport oraz montaż, dbając o każdy detal. W razie potrzeby świadczymy także usługi serwisowe - naprawiamy nie tylko mechanizmy, ale również materiał.

Oferta firmy:
Szeroki wybór rolet, markiz i żaluzji wysokiej jakości oferuje firma SUNMAR Paweł Marzec w Sosnowcu. Specjalizujemy się w osłonach wewnętrznych i zewnętrznych, rozwiązania dopasowując do potrzeb klientów. Dokonujemy dokładnych pomiarów, a gotowe rolety przywozimy do klienta i montujemy na miejscu. Termin uzgadniamy indywidualnie. Prócz nowoczesnych rozwiązań i technologii, dbamy także o estetykę, aby nasze rolety, plisy czy żaluzje spełniały swoją rolę dekoracyjną w biurze czy w mieszkaniu. W ramach usług serwisowych gwarantujemy naprawę żaluzji, markiz oraz rolet. Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:736 333 114
Ulica:Wita Stwosza 4 lok. 38
Miejscowość:Sosnowiec
Kod pocztowy:41-219
Wojewodztwo: śląskie
NIP:6442443370
REGON:365581735
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Sosnowiec moskitiery
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę