Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Edukacja / Kursy i szkolenia / Rysowienie.pl Sp. z o.o.   Firma w dziale Kursy i szkolenia  
Rysowienie.pl Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Warszawska firma Opowiedz. to oferuje usługi biznesowe i kreatywną oprawę szkoleń. Jako trenerzy, w swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie na scenie, sali szkoleniowej, czy w mediach. Korzystając z tego, wspólnie przygotujemy opowieści dla Twoich Klientów i pomożemy wyróżnić się przekazem lub kreacją.

Oferujemy oprawę szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadania słowem i obrazem oraz digital storytelling. Przygotowujemy również filmy promocyjne i edukacyjne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu.

Oferta firmy:
Oprawa szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadane słowem i obrazem - jeśli szukasz twórczej oprawy swoich wystąpień, chcesz pozyskać odbiorców swoją prezentacją, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia warszawskiej firmy Opowiedz. to.

Pomożemy Ci stworzyć historie, jakie będą edukować, dawać okazję do przeżycia emocjonalnego katharsis lub budować poczucie przynależności do grupy bądź organizacji. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, korzystając z dużego doświadczenia na scenie, sali szkoleniowej i w mediach. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:664 056 256
Ulica:Conrada 16/15
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:01-922
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:1182137052
REGON:366428770
Strona firmowa:https://opowiedz.to
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Warszawa doradztwo biznesowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę