Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Edukacja / Pozostałe / RoboTec - Dariusz Kościelak   Firma w dziale Pozostałe firmy edukacyjne  
RoboTec - Dariusz Kościelak

Informacje o firmie:
  Jeśli chcesz zwrócić uwagę swoje dziecko dyscyplinami naukowymi, a zapewnić mu naukę w szkole, która stosuje z najnowocześniejszych narzędzi dydaktycznych, zapraszamy do zapoznania się ofertą szkoły RoboTec w Nowych Skalmierzycach. Placówka realizuje program robotyki, programowania oraz modelowania 3D i organizuje warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Zajęcia łączą zabawę z nowoczesnym modelem nauczania STEM: Science - nauki przyrodnicze, Technology - technologia, Engineering - Inżynieria, Math - matematyka. Chcesz zapisać swoje dziecko? Zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy:
Warsztaty z robotyki dla szkół w Nowych Skalmierzycach oferuje RoboTec. Jesteśmy szkołą robotyki, programowania oraz modelowania 3D i aranżujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Oferujemy kursy całoroczne tj. warsztaty z robotyki Lego?, zajęcia z robotyki Lego? - EV3 Mindstorms oraz zajęcia z modelowania 3D i druku 3D. Jesteśmy jedną z nielicznych szkółek robotyki w Polsce oferującą profesjonalne zajęcia z modelowania i druku 3D. Poza tym zapewniamy możliwość spotkań z robotami podczas Weekendowych Poranków z Robotyką w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:668 021 290
Ulica:Kolejowa 8/1
Miejscowość:Nowe Skalmierzyce
Kod pocztowy:63-460
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:6181145129
REGON:301751294
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Nowe Skalmierzyce nauka programowania
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę