Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi prawnicze / Kancelaria adwokacka Kaźmierczak-Baraba...   Firma w dziale Edukacja  
Kancelaria adwokacka Kaźmierczak-Barabasz Wiesława

Informacje o firmie:
  Nasza kancelaria prawna to miejsce, w którym pomoc uzyskać może każdy klient poszukujący sprawdzonego rozwiązania i fachowej porady. Praca na stanowisku prokuratora oraz jako adwokat pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia.

Stąd też kancelaria oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, spadkowego, administracyjnego czy też karnego spadkowego. Propozycja skierowana jest głównie do mieszkańców miasta Piła, ale pracujemy także w innej lokalizacji jaką jest miejscowość Wałcz. Duże doświadczenie, znakomite kwalifikacje, a także miła atmosfera ? to tylko kilka z największych cech kancelarii. Zarówno klienci indywidualni jak i działalności mogą zgłaszać się do nas w celu uzyskania pomocy, a także fachowej pomocy. Zapraszamy.

Oferta firmy:
Praca na stanowisku prokuratora oraz jako adwokat pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia. Stąd też kancelaria oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, spadkowego, administracyjnego czy też karnego spadkowego.

Propozycja skierowana jest głównie do mieszkańców miasta Piła, ale pracujemy także w innej lokalizacji jaką jest miejscowość Wałcz. Duże doświadczenie, znakomite kwalifikacje, a także miła atmosfera ? to tylko kilka z największych cech kancelarii. Zarówno klienci indywidualni jak i działalności mogą zgłaszać się do nas w celu uzyskania pomocy, a także fachowej pomocy. Zapraszamy.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:500209788
Ulica:Szpitalna 12
Miejscowość:Złotów
Kod pocztowy:77-400
Wojewodztwo: lubuskie
NIP:7641350217
REGON:300218037
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Złotów prawo spadkowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę