Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Elektronika / Naprawa i serwis / FEST Roman Gajdziński   Firma w dziale Naprawa i serwis  
FEST Roman Gajdziński

Informacje o firmie:
  Firma FEST - Roman Gajdziński istnieje na rynku ogólnopolskim od 1998 roku. Swoją działalność obecnie koncentrujemy w regionie centralnej Polski. Jesteśmy przedstawicielem firmy TOSHIBA w zakresie sprzedaży oraz serwisu wszelkiego rodzaju urządzeń biurowych, kserograficznych, komputerowych itp. Ze swojej strony, oprócz oferty sprzętu nowego możemy Państwu zaproponować również szeroką gamę urzadzeń biurowych, pochodzących z rynku wtórnego, po konkurencyjnych cenach. Do wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej ofercie, gwarantujemy Państwu profesjonalny serwis, oraz szybka i miłą obsługę. Zdobyte przez okres funkcjonowania na rynku doświadczenie pozwala nam w sposób pełny zrozumieć Państwa oczekiwania. Potrzeby każdego z naszych klientów traktujemy w sposób indywidualny, służąc fachową radą oraz specjalistyczną wiedzą techniczną, dzieki czemu zapewniamy pełną i kompleksową obsługę naszych klientów nie tylko w momencie zakupu sprzętu ale również przez cały okres jego eksploatacji.

Oferta firmy:
W naszej ofercie, oprócz szerokiej gamy usług branży elektronicznej, informatycznej i kserograficznej, znajdziecie Państwo również element działalności handlowej. Prowadzimy sprzedaż urzadzeń biurowych - kserokopiarki, drukarki, telefaksy itp. zarówno fabrycznie nowych jak i pochodzących z rynku wtórnego. Wszystkie urządzenia używane, wystawiane są do powtórnej sprzedaży dopiero po dokonaniu pełnej konserwacji oraz przywróceniu stanu technicznego produktu pełnej funkcjonalności. Do każdego produktu, sprzedanego przez naszą firmę, prowadzimy profesjonalny serwis oraz służymy pomocą przy doborze urządzenia w stosunku do potrzeb. Szczegóły naszej oferty mogą Państwo poznać na podstronie lub w siedzibie firmy mieszczącej się w Koninie, przy ulicy Kwiatkowskiego 1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zakupy a także do nawiązania stałej współpracy.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Roman Gajdziński
Tel. stacjonarny:063 244 46 46
Tel. komórkowy:0504 261 405
Faks:063 244 46 46
Ulica:Kwiatkowskiego 1
Miejscowość:Konin
Kod pocztowy:62-500
Wojewodztwo: wielkopolskie
Strona firmowa:www.fest.konin.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę