Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Finanse / Banki / Klik-24 Sp. z o.o.   Firma w dziale Banki  
Klik-24 Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Klik-24 to firma, która specjalizuje się w przelewach pieniędzy z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii. Od 2013r. z powodzeniem zrealizowaliśmy setki tysięcy transakcji. Na naszej platformie możesz zlecić szybki i tanie transfery pieniężne. Dzięki innowacyjnym technologią możesz przesłać pieniądze za granicę w kilka minut a odbiorca otrzyma środki w ciągu 1 dnia roboczego.

Oferta firmy:
Jeśli szukasz sposobu na zlecenie szybkich i tanich przelewów z Anglii do Polski to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Świadczymy usługi transferów pieniężnych pomiędzy UK a PL. W przeciwieństwie do banków środki trafią na rachunek bankowy już w ciągu kilku godzin do maksymalnie 1 dnia roboczego.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim niska opłata za przelew i atrakcyjny kurs wymiany walut. Aby zlecić przelew, wystarczy założyć bezpłatne konto, wypełnić dane odbiorcy i zlecić przelew. Za pomocą naszego systemu możesz wykonać transfer ze swojego laptopa, telefonu lub tabletu, dzięki nowej wersji mobilnej.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:+48 71 66 11 460
Tel. komórkowy:716611460
Ulica:Miernicza 21/8
Miejscowość:Wrocław
Kod pocztowy:50-435
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:8992881509
REGON:386365538
Strona firmowa:https://klik-24.com
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Wrocław usługi finansowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę