Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Finanse / Biura rachunkowe / Biuro Rachunkowo-Finansowe GFIN   Firma w dziale Biura rachunkowe  
Biuro Rachunkowo-Finansowe GFIN

Informacje o firmie:
  Działanie nasze oparte jest głównie na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych. W swojej misji położyliśmy głównie nacisk na świadczenie usług księgowych w modelu on- line, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jakie daje oprogramowanie COMARCH oraz rozwiązania własne zastosowane przez informatyków Grupy G. W opracowanych przez nas procedurach świadczenia usług popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie obsługi księgowej firmy bez względu na jej położenie.

Jesteśmy biurem rachunkowym które oferuje takie same usługi jak biuro tradycyjne lecz poparte nowatorskimi rozwiązaniami internetowymi zapewniającymi pełną obsługę księgową bez wychodzenia z firmy czy też domu, oszczędzając tym samym cenny czas i pieniądze.

W dobie globalnego i powszechnego internetu oraz rozwoju urządzeń mobilnych nie ma innej możliwości jak świadczenie usług księgowych tą właśnie drogą. Przykładem na to jest rozwój bankowości internetowej. Czy ktoś 20 lat temu pomyślał, iż będzie możliwe załatwienie wszystkich operacji bankowych bez wychodzenia z domu, a to stało się faktem.

Oferta firmy:
Zapewniamy darmowe oprogramowanie które jest zintegrowane z oprogramowaniem naszego biura. Korzystając z tego oprogramowania płacisz znacznie mniej za obsługę księgową bo nie płacisz za ręczne wprowadzanie danych, co stanowi główny koszt tradycyjnego biura rachunkowego. Korzystając z naszego oprogramowania możesz wybrać wersję online lub stacjonarną, w wersji online zapewniasz sobie mobilność ponieważ korzystasz z oprogramowania w każdym miejscu gdzie jest dostęp do internetu.
Proponujemy model połączenia pełnozakresowej obsługi biura rachunkwego połączonego z nowoczesnym systemem księgowości internetowej, to nowy model na polskim rynku usług księgowych. Ty decydujesz w jakim stopniu obsługa księgowa ma być metodą tradycyjną, a w jakim online.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Andrzej Gwóźdź
Tel. stacjonarny:32 750 62 62
Tel. komórkowy:696 910 910
Faks:32 739 04 24
Ulica:Jana III Sobieskiego 1
Miejscowość:Tarnowskie Góry
Kod pocztowy:42-600
Wojewodztwo: śląskie
NIP:6451321330
Strona firmowa:www.gfin.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Tarnowskie Góry biuro rachunkowe
  Tarnowskie Góry księgowość
  Tarnowskie Góry usługi księgowe

  Wybrane produkty/usługi firmy:
  Księga podatkowa - PKPiR
  Ryczałt ewid.
  Księga handlowa
  Kadry - pozostałe dok.
  Karta podatkowa
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę