Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Finanse / Doradztwo finansowe / Morgan Financial Sp. z o.o.   Firma w dziale Doradztwo finansowe  
Morgan Financial Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Morgan Financial Sp. z o. o. to zespół profesjonalistów, skutecznie pomagający swoim Klientom w całym procesie realizacji transakcji kapitałowej. W zależności od rodzaju przedsięwzięcia, dostosowujemy procedury i techniki jego realizacji właściwe dla maksymalizacji korzyści i bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań. Nasze zasoby i doświadczenie pozwalają na kompleksową obsługę Klienta od strony biznesowej, prawnej, podatkowej, organizacyjnej, a także w sferze negocjacji i finalizacji całej transakcji.
Ponadto świadczymy wyspecjalizowane usługi dla podmiotów, u których zaistniały znaczne trudności z obsługą bieżących zobowiązań.
W ramach usług konsultingowych oferujemy pełną obsługę prawno-finansową w zakresie przygotowania dokumentów i procesu rejestracji spółek prawa handlowego w Polsce i zagranicą. Oprócz samego procesu tworzenia spółki, nasi doradcy wyjaśnią czym charakteryzują się poszczególne formy prawne i pomogą dobrać najwłaściwsze rozwiązania dla Państwa działalności gospodarczej.

Oferta firmy:
- Doradztwo transakcyjne
- Restrukturyzacja przedsiębiorstw
- Przekształcenia własnościowo-organizacyjne
- Oddłużanie przedsiębiorstw

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:61 278 64 65
Tel. komórkowy:786 853 382
Ulica:S. Mielżyńskiego 18 lok. 9
Miejscowość:Poznań
Kod pocztowy:61-725
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:5361746344
REGON:015689731
Strona firmowa:www.morganfin.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Poznań restrukturyzacja przedsiębiorstw
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę