Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Internet / Hosting, domeny / Lap.pl   Firma w dziale Hosting, domeny  
Lap.pl

Informacje o firmie:
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży internetowej, zapewniamy profesjonalne usługi przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Jesteśmy godni zaufania, możemy się poszczycić wieloma sukcesami na internetowym rynku; m.in. prowadzony przez nas serwis WebInside.pl został zaliczony do grona najważniejszych polskich stron WWW przez ceniony „Magazyn Internet”.

Tworzone przez nas projekty są wykonane w najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu w pełni interaktywne serwisy służą firmom przez długi czas. Każdy nasz projekt zawiera nieograniczone możliwości aktualizacji serwisów przez klienta on-line, z dowolnego komputera podłączonego do Internetu na świecie, przydział uprawnień dostępu dla poszczególnych pracowników odpowiedzialnych za serwis oraz dokładne statystyki odwiedzin. Proponujemy także wykonanie zaawansowanych sklepów internetowych.

W razie zainteresowania stworzenia przez naszą firmę serwisu WWW dla Państwa, oraz jego utrzymania na naszych serwerach – prosimy o kontakt. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Więcej informacji na www.lap.pl oraz www.laapmedia.com.

Oferta firmy:
1. Serwery wirtualne, web hosting: www.lap.pl

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Dawid Kulbaka
Ulica:St. Bydgosty 26
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod pocztowy:85-331
Wojewodztwo: kujawsko-pomorskie
Strona firmowa:www.lap.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę