Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Internet / Sklepy internetowe / ARTVIC Marek Szkutnik   Firma w dziale Sklepy internetowe  
ARTVIC Marek Szkutnik

Informacje o firmie:
  Firma z sukcesami funkcjonuje w branży dekorowania wnętrz. Od ponad 17 lat istnieje na rynku. Współdziała z renomowanymi firmami ze Szwajcarii, Kanady, Włoch i Australii, a także galeriami na terenie całej Polski.

Oferta firmy:
Firma to doskonale wyposażony sklep internetowy, który oferuje swym klientom artykuły związane z dekorowaniem wnętrz. Ten sumiennie wybrany asortyment stanowią modne plakaty z gwiazdami muzyki i filmu oraz niesamowite fototapety. Poza tym, na zlecenie klienta przygotowywany jest obraz na kanwach, który od razu można powiesić na ścianie, nie wstawiając go w żadne ramy. Istnieje także opcja przygotowania tego typu produktów ze zdjęć przysłanych przez klienta. Plakaty, fototapety czy reprodukcje są wykonane na różnych podkładach, co daje możliwość wybrania właściwej dekoracji do pomieszczenia, w którym ma być on zaprezentowany. Profesjonalne doradztwo, ekspresowa finalizacja zleceń i atrakcyjne ceny czynią z wytypowanego sklepu fantastyczne miejsce na zakupy.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:+48 22 757 85 70
Ulica:Asfaltowa 1D, Bąkówka
Miejscowość:Głosków
Kod pocztowy:05-503
Wojewodztwo: mazowieckie
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Bąkówka fototapety
  Bąkówka plakaty
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę