Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Komputery / Naprawa i serwis / Cerera   Firma w dziale Naprawa i serwis  
Cerera

Informacje o firmie:
  Firma CERERA S.C. prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń biurowych firmy Canon, wraz z materiałami eksploatacyjnymi pochodzącymi z autoryzowanego kanału dystrybucji.

Właciciele i pracownicy spółki CERERA S.C. posiadają wieloletnie doświadczenie w kserografii i IT oparte na stażu w największych firmach z branży.

Naszym klientom gwarantujemy najniższe ceny sprzętu oraz najwyższy poziom usług. Oferujemy najkrótszy na rynku czas reakcji serwisu oraz wysoki poziom wiedzy technicznej. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń biurowych Canon zarówno czarno-białych jak i kolorowych poparte licznymi certyfikatami.

Oferta firmy:
W ofercie tanie tonery i kserokopiarki Canon. Proponujemy kserokopiarki (kolorowe i czarno-białe) i faxy. Także profesjonalny serwis i naprawa kopiarek i kserokopiarek. Firma zaprasza po tanie tonery, kopiarki i kserokopiarki Canon.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:(0-22) 654-31-58
Faks:(0-22) 340-83-89
Ulica:Ogrodowa 59a
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:00-876
Wojewodztwo: mazowieckie
Strona firmowa:www.cerera.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę