Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Marketing / Gadżety reklamowe / ADMS   Firma w dziale Gadżety reklamowe  
ADMS

Informacje o firmie:
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę ADMS z Krakowa. Zajmujemy się grawerowaniem różnych rzeczy, a także sprzedajemy: tablice reklamowe, długopisy, stemple i pieczątki z grawerami. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych modeli długopisów, a pieczątki tworzymy w każdej osiągalnej wielkości. Na pewno zatem Klient znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Ponadto, Klient sam może zaprezentować nam swoje oczekiwania, a my postaramy się wykonać produkt, wychodzący im naprzeciw.

Oferta firmy:
Firma ADMS z Krakowa trudni się grawerowaniem dowolnych przedmiotów, sprzedaje też pieczątki, stemple i długopisy z grawerem, jak też tabliczki informacyjne oraz reklamowe. Klient może wybierać z bogatej oferty długopisów różnych serii oraz kolorów, a także posiadających dodatkową funkcjonalność, np. wbudowaną pamięć USB lub służące jako rysik do smartfonów i tabletów. Z kolei pieczątki i stemple wytwarzane są we wszelkich możliwych wielkościach. Firma jest otwarta na własne pomysły Klientów, które stara się następnie urzeczywistniać.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:12 429 11 44
Ulica:Grzegórzecka 17
Miejscowość:Kraków
Kod pocztowy:31-531
Wojewodztwo: małopolskie
NIP:6751336554
REGON:120147121
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Kraków tablice informacyjne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę