Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Meble / Łóżka, kanapy, sofy / ZEW DIVANI   Firma w dziale Łóżka, kanapy, sofy  
ZEW DIVANI

Informacje o firmie:
  ZEWDIVANI od ponad 10 lat produkuje meble wypoczynkowe na rynek niemiecki i polski, odnosząc na tym polu wiele sukcesów.
Firma to trzy fabryki położone w okolicach Gubina. Zatrudniamy w naszej firmie kadrę o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, która może sprostać najwyższym Państwa wymaganiom. Meble produkowane dzisiaj są efektem wieloletnich poszukiwań w zakresie wzornictwa i technologii. Oczekiwania klientów są dla nas najważniejszym wyzwaniem i stawiane są na pierwszym miejscu. Pragniemy aby nasze meble zapewniły Państwu najlepszy wypoczynek i relaks.

Oferta firmy:
Oferta firmy ZEW DIVANI jest bardzo bogata i różnorodna. Zawiera meble do kompleksowej aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych i hotelowych. Ważnym atutem naszych mebli jest obok atrakcyjnego wzornictwa, wysoka jakość wykonania. Wynika ona z właściwego doboru surowca, nowoczesnej technologii i starannego wykończenia. Zalety użytkowe i atrakcyjne wzornictwo stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych, co uatrakcyjnia naszą ofertę. Stosowane przez naszą firmę wykończenia to bardzo bogata gama obić skórzanych najbardziej renomowanych producentów. Produkujemy meble wypoczynkowe w 120 wzorach oraz 500 kolorach skór.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:+48/68/359 85 10
Tel. komórkowy:+48 660 429 605
Faks:+ 48/61/853 12 38
Ulica:Koszarowa 2
Miejscowość:Gubin
Kod pocztowy:66-620
Wojewodztwo: lubuskie
Strona firmowa:www.zewmetal.com.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę