Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Meble / Meble na zamówienie / EMFOR Monika Niedzielska   Firma w dziale Meble na zamówienie  
EMFOR Monika Niedzielska

Informacje o firmie:
  Jeśli szukasz doświadczonej i profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem mebli, zapoznaj się koniecznie z propozycją EMFOR z Szamotuł w województwie wielkopolskim. Mamy długoletnie doświadczenie w tworzeniu mebli kuchennych, biurowych, szaf i zabudowy garderoby jak również mebli nietypowych. Zatrudniamy najlepszych fachowców i projektantów, co pozwala nam na realizację każdego zamówienia. Ponadto stosujemy trwałe i solidne materiały, co przekłada się na trwałość naszych wyrobów.

Oferta firmy:
W Szamotułach w województwie wielkopolskim swoją siedzibę posiada firma EMFOR, która od przeszło 25 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem systemów meblowych. Specjalizujemy się w projektowaniu zabudowy kuchennej, szaf i garderoby, mebli biurowych jak również produktów nietypowych. Nasze meble charakteryzują się ponadczasowym designem, doskonałym wykonaniem z dbałością o szczegóły i wykończenie a także dużą trwałością i funkcjonalnością. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i obsługi, indywidualne podejście do każdego zamówienia i atrakcyjne ceny.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:726 20 12 12
Ulica:Robotnicza 28A/2
Miejscowość:Szamotuły
Kod pocztowy:64-500
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:7872082171
REGON:363766436
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Szamotuły meble biurowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę