Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Medycyna / Gabinety stomatologiczne / Silver Dental Clinic   Firma w dziale Gabinety stomatologiczne  
Silver Dental Clinic

Informacje o firmie:
  Specjalistyczna klinika stomatologiczna Silver Dental Clinic w Piasecznie została założona w 2007 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się m.in. cztery gabinety, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny, labolatorium ortodontyczne oraz sala szkoleniowa. Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

Lekarze Silver Dental Clinic - Piaseczno to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Najnowszej generacji sprzęt medyczny, w który została wyposażona klinika, w połączeniu z dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów. Zakres naszych usług to: stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, chirurgia, stomatologia dziecięca, medycyna estetyczna, a przede wszystkim ortodoncja i implantologia.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pacjentom, wszystkim zabiegom wykonywanym w naszej klinice towarzyszą bezbolesne, komputerowe znieczulenia the Wand. Szczególnie wrażliwi pacjenci, mają dodatkowo możliwość skorzystania z zabiegów wykonywanych w podtlenku azotu (zwanego gazem rozweselającym). W trosce o dobro i indywidualne potrzeby naszych pacjentów zespół lekarzy Silver Dental Clinic, wspólnie przygotowywuje optymalne warianty komleksowych planów leczenia stomatologicznego. Priorytetem wszystkich naszych działań jest to, aby każdy nasz pacjent cieszył się pięknym i zdrowym uśmiechem jak najdłużej.

Oferta firmy:
1. implantologia
2. ortodoncja
3. stomatologia dziecięca
4. protetyka
5. endodoncja mikroskopowa
6. chirurgia stomatologizna
7. medycyna estetyczna
8. chirurgia stomatologiczna
9. sedacja wziewna
10. pantomograf

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Paweł Rosa
Tel. stacjonarny:(0-22) 750-22-85
Ulica:Puławska 48
Miejscowość:Piaseczno
Kod pocztowy:05-500
Wojewodztwo: mazowieckie
Strona firmowa:www.silverdentalclinic.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  wady zgryzu piaseczno
  piaseczno dentysta
  gabinet stomatologiczny piaseczno
  piaseczno ortodoncja
  aparaty ortodontyczne piaseczno
  piaseczno licówki porcelanowe
  wybielanie zębów piaseczno
  piaseczno stomatolog
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę