Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Medycyna / Lekarze specjaliści / Dawid Andruch   Firma w dziale Lekarze specjaliści  
Dawid Andruch

Informacje o firmie:
  Szybka E-recepta dla Pacjentów, którym zależy na czasie. Dostęp do E-recepty przez całą dobę a poradę lekarską można uzyskać w ciągu 20 minut. To rozwiązanie dla osób które mają utrudniony dostęp do przychodni oraz dla pacjentów, którzy nie zdążyli umówić wizyty u lekarza. Ważne, jest to usługa świadczona w ramach praktyki prywatnej i dlatego wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty. Aby skorzystać z usługi E-recepty online należy wypełnić formularz przy wybranej konsultacji lekarskiej z e-receptą. E-recepta przez internet lub telefon w ciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Kod e-recepty otrzymasz bezpośrednio na podany w zamówieniu numer telefonu. Z kodem recepty należy udać się do apteki i podać kod e-recepty farmaceucie, razem z numerem pesel.

Oferta firmy:
Konsultacje lekarskie dla Pacjentów, którym zależy na czasie. Dostęp do konsultacji z lekarzem przez całą dobę a poradę można uzyskać w ciągu 15-20 minut. To rozwiązanie dla osób które mają utrudniony dostęp do przychodni oraz dla pacjentów, którzy nie zdążyli umówić wizyty w przychodni. Ważne, jest to usługa świadczona w ramach praktyki prywatnej i dlatego wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty. Aby skorzystać z usługi konsultacji lekarskiej online należy wypełnić formularz przy wybranej konsultacji lekarskiej. Recepta przez internet lub telefon w ciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Kod recepty otrzymasz bezpośrednio na podany w zamówieniu numer telefonu. Z kodem recepty należy udać się do apteki i podać kod recepty farmaceucie, razem z numerem pesel.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Daniel
Tel. komórkowy:535 970 880
Ulica:W.Pola 1
Miejscowość:Katowice
Kod pocztowy:40-596
Wojewodztwo: śląskie
NIP:6891219825
REGON:369535241
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Katowice konsultacje lekarskie
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę