Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Medycyna / Poradnie / Centrum Rozwoju STER Szkolenia-Terapia-E...   Firma w dziale Poradnie  
Centrum Rozwoju STER Szkolenia-Terapia-Edukacja-Rozwój Grażyna Skarżyńska

Informacje o firmie:
  Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Rozwoju STER. Znajdujemy sie w Tarnowie a specjalizujemy się w psychoterapii, poradnictwie i diagnozie psychologicznej jak również profesjonalnej pomocy psychiatrycznej. Z naszych usług korzystają osoby zmagające się z depresją, nerwicą, zaburzenimi lękowymi, dolegliwościami psychosomatycznymi czy innymi. Organizujemy stacjonarne i zdalne sesje indywidualne, grupowe lub dla par. Gwarantujemy profesjonalizm oraz poufność.

Oferta firmy:
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Centrum Rozwoju STER, które mieści się w Tarnowie. Od wielu lat zajmujemy się psychoterapią, poradnictwem psychologicznym, diagnozą psychologiczną a także pomocą psychiatryczną. W naszym gabinecie pracują tylko doświadczeni eksperci z pasją, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na dodatkowych szkoleniach. Proponujemy psychoterapię indywidualną, grupową i dla par a także coaching i sesje zdalne prowadzone przez Skype. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę, pełną poufność jak i konkurencyjne ceny.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:600 210 403
Ulica:Nowy Świat 39/4
Miejscowość:Tarnów
Kod pocztowy:33-100
Wojewodztwo: małopolskie
NIP:8731194862
REGON:850404200
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Tarnów badania psychologiczne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę