Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Medycyna / Przychodnie / INAVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIED...   Firma w dziale Przychodnie  
INAVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Informacje o firmie:
  Poradnia Lekarza Rodzinnego InaVita w Lublinie to kompleksowa, spójna i całościowa opieka zdrowotna Państwa i Waszych rodzin. Zapewniamy badania diagnostyczne począwszy od analiz laboratoryjnych przez badania EKG oraz holtery po szczepienia. Nowoczesne wyposażenie placówki jest gwarancją skutecznej pomocy świadczonej na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. pobieranie materiału do badań, iniekcje dożylne, domięśniowe i podskórne, pomiar ciśnienia tętniczego i stężenia glukozy we krwi, badania EKG. Zapraszamy - rejestracji mogą Państwo dokonywać online!

Oferta firmy:
Pobieranie materiału do badań, iniekcje dożylne, domięśniowe i podskórne, podłączanie kroplówek, pomiar ciśnienia tętniczego lub stężenia glukozy we krwi oraz badania EKG to zakres świadczeń medycznych, jakie oferuje Poradnia Lekarza Rodzinnego InaVita w Lublinie. Wszechstronna opieka, wykwalifikowane położne, konsultacje telefoniczne z pediatrą i położnymi to nasze atuty. Zapraszamy na kwalifikacje do szczepień obowiązkowych i zalecanych. Udostępniamy dla Państwa możliwość rejestracji online oraz recepty online. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę!

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:81 478 50 50
Ulica:Kiepury 5
Miejscowość:Lublin
Kod pocztowy:20-838
Wojewodztwo: lubelskie
NIP:5261007819
REGON:012053926
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Lublin reumatolog
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę