Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Medycyna / Sprzęt rehabilitacyjny / PPUH Drewart-Energy sp. z o.o.   Firma w dziale Sprzęt rehabilitacyjny  
PPUH Drewart-Energy sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Firma DREWART rozpoczęła działalność gospodarczą w 1981 roku. Od 1995 roku zajmujemy się technologiami podczerwieni . W roku 2000 rozpoczęliśmy produkcję promienników kwarcowo-halogenowych, dorównujących nowoczesnością rozwiązań technicznych stosowanych w renomowanych firmach europejskich. Cały czas inwestujemy w unowocześnianie technologii produktu. Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment promienników o mocy , powyżej sześciu kilowatów w jednostce, a dostarczając naszym klientom parametry zasięgu urządzeń, umożliwiamy właściwy dobór promienników. Aby zapewnić właściwy komfort cieplny dobieramy charakterystykę reflektora ( standardowy, szerokokątny, wąskokątny) w zależności od warunków i wysokości zawieszenia urządzeń. Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku krótko i średniofalowych lamp podczerwieni, takich renomowanych firm , jak: Philips, Victory. Naszym ostatnim osiągnięciem, dopełniającym kompleksowość oferty w dziedzinie wykorzystania technologii podczerwieni, jest stworzenie stanowiska kontrolno-pomiarowego ( pierwsze w Polsce), którego zadaniem jest wyznaczanie ( na zlecenie klienta ) charakterystyk lamp kwarcowo-halogenowych. Karta kontrolno-pomiarowa (certyfikat) dołączana do lampy, umożliwi użytkownikowi dostosowanie długości fali promieniowania podczerwonego do właściwości absorpcyjnych obrabianego materiału.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym, dobrym produktem polskim – promiennikiem SOLART, który stanowi znakomitą konkurencję w stosunku do całej rodziny promienników, nie tylko w kraju, ale także w świecie. Poszukujemy partnerów handlowych.

Oferta firmy:
Firma Drewart-Energy jest jedną z pierwszych w Europie promującą fizjologiczne sauny na podczerwień krotką.
Obecnie wypuścilismy na rynek pierwszą w UE wyjątkową saunę głębokiej podczerwieni, saunę bezkabinową - Solart-Weg medic.
Urządzenia Solart-WEG medic , na życzenie, wyposażamy w najnowszej generacji emitery Vitae
Philips (1800 - 2000 nm), Victory (1200 nm).

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Suwart
Tel. stacjonarny:022 758 59 82
Faks:022 758 59 82
Ulica:Piłsudskiego 43
Miejscowość:Kanie
Kod pocztowy:05-805
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:5342086071
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę