Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Motoryzacja / Pomoc drogowa / FHU PAT-CAR Perzesty Patryk   Firma w dziale Pomoc drogowa  
FHU PAT-CAR Perzesty Patryk

Informacje o firmie:
  Wykonuję usługi w charakterze pomocy drogowej, w tymmiędzy innymi profesjonalne usługi przewozowe lawetami głównie na terenie kraju, ale także poza granicą Polski. Świadczone usługi realizuję z użyciem sprzętu doskonałej jakości, dzięki czemu jestem w stanie spełnić oczekiwania wielu klientów. Zachęcam do zapoznania się z usługą przewożenia pojazdów jednośladowych oraz maszyn rolniczych, która jest dostępna w wyjątkowo niskich cenach. Posiadam także w ofercie możliwość wypożyczenia auta, który będzie wybrany pod względem określonych oczekiwań. Zapewniam bezpieczeństwo transportowanych przeze mnie pojazdów oraz maszyn.

Oferta firmy:
Z opisywanej przeze mnie niekiedy korzystają konsumenci, którzy z pewnych względów nie mają jak wrócić do domu nabytym samochodem. W tej sytuacji zawsze zapewniam szybki dojazd na miejsce i dostosowanie usługi do potrzeb klienta. Wszystkim zainteresowanym oferuję także stosunkowo duży parking pokolizyjny, na którym można bezpiecznie zaparkować uszkodzony samochód. Ceny realizowanych przeze mnie usług nie są wysokie i są zależne od specyfiki określonego zlecenia, w tym od utrudnień występujących w trakcie jego realizacji.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Patryk Perzesty
Tel. stacjonarny:24 366 68 86
Tel. komórkowy:694 488 506
Faks:24 366 68 86
Ulica:Sierpecka 1
Miejscowość:Płock
Kod pocztowy:09-400
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:7742258281
REGON:140713119
Strona firmowa:pat-car.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Płock holowanie
  Płock wypożyczalnia aut
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę