Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Motoryzacja / Przyczepy i naczepy / AL-KO Technology Polska Sp. z o.o.   Firma w dziale Przyczepy i naczepy  
AL-KO Technology Polska Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Jesteśmy światowej klasy producentem osi do przyczep lekkich. ?We Carry What Matters?: przyczepy do przewozu łodzi, pojazdy dostawcze i wiele innych. Możesz powierzyć nam swój ładunek. Dostarczamy komponenty i wyposażenie dodatkowe. To idealna baza dla działalności naszych Klientów.

Oferta firmy:
Posiadamy odpowiednie rozwiązanie niemal do wszystkich wymagań transportowych w naszym segmencie działania. Podział naszych produktów na ?Basic?, ?Plus? i ?Premium? zapewnia każdemu Klientowi możliwość uzyskania odpowiedniego rozwiązania AL-KO dostosowanego do jego indywidualnych wymagań. AL-KO technika pojazdowa to połączenie bezpieczeństwa i jakości: od produktu do dostawy! Dzięki naszym silnym markom jesteśmy jednym z kreatorów mobilnej przyszłości.
Nasza sieć ponad 40 zakładów produkcyjnych i biur sprzedaży oraz ok. 1000 stacji serwisowych na całym świecie gwarantuje stałą obecność i kontakt osobisty. Nasza przemyślana sieć logistyczna na całym świecie optymalizuje przepływy towarów i gwarantują globalną obecność ?dokładnie na czas?.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:61 8161925
Faks:61 8161980
Ulica:Wysogotowo, Bukowska 10
Miejscowość:Przeźmierowo
Kod pocztowy:62-081
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:7811909185
REGON:361245153
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Przeźmierowo haki holownicze
  Przeźmierowo przyczepy kempingowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę