Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Odzież i tkaniny / Odzież reklamowa / AML / ROM 88   Firma w dziale Odzież reklamowa  
AML / ROM 88

Informacje o firmie:
  AML jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski odzieży reklamowo-roboczej holenderskiej firmy Tricorp sygnowanej marką ROM88 oraz Tricorp Workwear.

W tym celu otwarte zostało biuro handlowe w Gliwicach oraz centralny magazyn mający zapewnić dużą dostępność towaru. Oferowane produkty są wyjątkowe na polskim rynku ze względu na swoją bardzo wysoką jakość która na pewno przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom. A co ważne, zadowoli cenowo klientów, którzy do tej pory musieli zadowolić się towarem znacznie niższej jakości.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i bliższemu przyjrzeniu się kolekcji ROM88 która na pewno spełni Państwa oczekiwania. Dołożyliśmy również starań aby oferta współpracy z naszą firmą była równie atrakcyjna jak oferowana przez nas odzież.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, firmy sitodrukarskie i hafciarnie oraz wszystkie firmy dostarczające swoim klientom odzież firmowo-reklamową.
Wszystkie firmy zamawiające taką odzież na swój użytek zachęcamy do sprawdzenia u swojego dostawcy czy oferuje już odzież z metką ROM88.
Rekomendujemy również do współpracy z Państwem sieć naszych dystrybutorów, którymi są jedne z najrzetelniejszych firm od lat działających w swoich miastach.
Każdy z nich zaproponuje Państwu najwyższą jakość obsługi, oraz te same atrakcyjne warunki zakupu bądż współpracy.

Oferta firmy:
- T-shirty
- Polo
- Bluzy
- Wyroby z polaru
- Koszule
- Kurtki i bezrękawniki

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:(0-32) 401-20-30
Faks:(0-32) 231 77 32
Ulica:Portowa 8
Miejscowość:Gliwice
Kod pocztowy:44-100
Wojewodztwo: śląskie
NIP:6311007757
Strona firmowa:www.rom88.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę