Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Pozostałe / Pozostałe / AK GROUP - ALEKSANDRA KUCIEL   Firma w dziale Pozostałe firmy  
AK GROUP - ALEKSANDRA KUCIEL

Informacje o firmie:
  Dostępne w naszym sklepie szklane naczynia ozdobne wspaniale prezentują się na każdym stole. Świetnie sprawdzą się zarówno na przyjęciu, jak i podczas rodzinnych posiłków. Oferujemy szklane bombonierki, słoje, misy dekoracyjne oraz wiele innych produktów, które oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią również funkcję użytkową. Możesz włożyć do nich owoce, kwiaty, ozdoby, czy nawet świeczki. Ich szerokie zastosowanie sprawiło, że są one jednymi z najczęściej wybieranych dekoracji na stół.

Oferta firmy:
Szklane patery wznoszą się na krótszych lub dłuższych, smukłych nóżkach i wyróżniają się pięknym wykończeniem rantów. Nierzadko przybierają niesymetryczną formę i wyróżniają dodatkowymi zdobieniami. Misy kwadratowe i prostokątne, dzielone i jednokomorowe pozwalają umieścić w nich różnego rodzaju przekąski. Bomboniery z kolei z eleganckimi wieczkami fantastycznie spełniają swoją rolę jako miejsce do przechowywania i częstowania gości słodkościami. Pojemniki szklane również z wysokiej jakości, grubego szkła fantastycznie będą chronić zawartość przed wysychaniem i ewentualnymi insektami. Wszystkie naczynia szklane ozdobne w naszej ofercie to piękne, stylowe i praktyczne ozdoby wnętrz restauracyjnych. U nas znajdziesz takie produkty jak wazon martini - świetnie sprawdzi się do wystroju wnętrz!

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:61 361 38 20
Ulica:Unii Lubelskiej 1
Miejscowość:Poznań
Kod pocztowy:61-248
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:7772269763
REGON:300259846
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Poznań bieżniki
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2023 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę