Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Produkcja / Pozostałe / MARCIN FIEMA FIEMAR.PL   Firma w dziale Pozostałe firmy produkcyjne  
MARCIN FIEMA FIEMAR.PL

Informacje o firmie:
  Szukacie firmy, która podejmie się wykonania ławek parkowych wpisanych w zieleń, tradycyjnych lub o nowoczesnym wzornictwie? Firma, producent wysokiej jakości ławek parkowych i miejskich i najlepsza odpowiedź! Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem z żelaza, stali i drewna na bazie tradycyjnych solidnych odlewów żeliwnych. Realizujemy zlecenia dla instytucji publicznych, firm oraz osób prywatnych. Bazując na zdobytym doświadczeniu, przygotowaliśmy wyjątkową na rynku ofertę - zapraszamy do zapoznania z nią i w razie pytań prosimy o kontakt.

Oferta firmy:
Producent wysokiej jakości ławek parkowych i miejskich. Nasze produkty cechuje solidne wykonanie i nowoczesne wzornictwo, a materiały z jakich stosujemy to żelazo, stal i drewno. Naszą misją są wysokiej jakości ławki parkowe i miejskie wykonane na bazie tradycyjnych odlewów żeliwnych. W ich produkcji korzystamy wieloletnie doświadczenie, a w część naszej oferty stanowią także meble ogrodowe wykonane na stelażach żeliwnych oraz na stelażach stalowych z deskami świerkowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:12 446 68 70
Ulica:Trudna 12
Miejscowość:Niepołomice
Kod pocztowy:32-005
Wojewodztwo: małopolskie
NIP:6831826987
REGON:120643825
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Niepołomice meble żeliwne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę