Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Produkcja / Świece i znicze / ZPH ZORZA   Firma w dziale Świece i znicze  
ZPH ZORZA

Informacje o firmie:
  Firma ZPH Zorza to zarazem fabrykant i dystrybutor świec oraz zniczy. Naszą fabrykację oparliśmy na współczesnych technologiach, lecz wykorzystujemy również sprawdzone tradycyjne metody. Wytwarzamy przeróżne rodzaje zniczy i wkłady, w szerokiej gamie kolorystycznej i świece ołtarzowe, okolicznościowe, związane ze świętami, ozdobne, stołowe i z dodatkiem wosku pszczelego, w różnych kształtach i w szerokiej gamie kolorystycznej. Wprowadziliśmy także świece robione na zlecenie z możliwością opcjonalnego nadruku, fenomenalnie nadające się na prezent. W propozycji znajdują się również okapniki oraz osłonki do świec. Obecnie nasz asortyment obejmuje ponad 300 wzorów, lecz nadal jest poszerzany i udoskonalany. Prowadzimy sprzedaż i gwarantujemy wysyłkę na obszarze całego kraju. Szczegółowa oferta oraz wiadomości o przedsiębiorstwie na stronie internetowej.

Oferta firmy:
Firma ZHP Zorza zajmuje się fabrykacją zniczy i wkładów oraz świec. Nasz zakład od momentu założenia w 1958 znajduje się w Nysie. Oferujemy znicze szklane i ceramiczne, z wkładami oraz zalewane. W naszym wyborze mieszczą się również świece, w tym tradycyjne, okolicznościowe, jubileuszowe, ołtarzowe, tradycyjne i ozdobne, w różnych kształtach oraz odcieniach. Realizujemy indywidualne zlecenia na świece z nadrukami. Posiadamy przeszło 300 przeróżnych wzorów. Bogaty asortyment na bieżąco uzupełniamy i tworzymy nowe wzory. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz trwałość naszych produktów wykorzystując najlepsze surowce, a również nowoczesne i sprawdzone metody.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:77 4333106
Ulica:Słowiańska 20
Miejscowość:Nysa
Kod pocztowy:48-300
Wojewodztwo: opolskie
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Nysa producent świec
  Nysa świece ozdobne
  Nysa producent zniczy
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę