Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Produkcja / Wyroby metalowe / Pom Sztum Sp. z o.o.   Firma w dziale Wyroby metalowe  
Pom Sztum Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum Sp. z. o. o. z siedzibą w Szumie. Specjalizujemy się w wykonawstwa i obróbce elementów z aluminium, ze stali nierdzewnej i czarnej. Dbamy o wysoką jakość realizacji wszelkiego zlecenia oraz spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, jakimi są zarówno krajowe, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa. Oprócz tego Rekomendujemy się w zakresie usług tokarskich, frezarskich oraz ślusarskich. Zachęcamy do składania zleceń. Szczegóły dotyczące firmy, jak również jej oferty, odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy:
Fabrykacja i obróbka elementów ze stali nierdzewnej, czarnej oraz aluminium, to specjalność Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum Sp. z. o. o. z siedzibą w Sztumie. Cieszymy się zaufaniem przedsiębiorców krajowych oraz zagranicznych. Realizowaliśmy wiele zamówień na potrzeby światowych potentatów w branży. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Dbają o punktualne realizacje zleceń i o sprostanie potrzebom każdego zamawiającego. Działamy na podstawie załączonych rysunków i dokumentacji klienta. W dodatku oferujemy usługi ślusarskie, tokarskie oraz frezarskie.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:552773192
Ulica:Pieniężnego 39
Miejscowość:Sztum
Kod pocztowy:82-400
Wojewodztwo: pomorskie
NIP:5790007400
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Sztum obróbka metali
  Sztum konstrukcje spawane
  Sztum obróbka mechaniczna metali
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2022 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę