Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Rozrywka / Dyskoteki / Klub Muzyczny K7   Firma w dziale Dyskoteki  
Klub Muzyczny K7

Informacje o firmie:
  Klub K7 powstał pod koniec 2010r. Lokal funkcjonuje od 1995r ciesząc się uznaniem młodzieży. Klub K7 oferuje swoim gościom obficie zaopatrzony bar, niezależny parkiet, loże, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Dominuje tu ciepła, luźna i przyjazna atmosfera. Atutem lokalu jest wysoka jakość serwowanych trunków, oraz miła i dyskretna obsługa. Miejsce to wyróżnia się wyjątkowo dobraną muzyką..;). Różnorodność prezentowanych gatunków muzycznych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, przy czym lubi się bawić.
Priorytetem naszego Klubu jest bezpieczeństwo Gości , nad którym czuwa profesjonalna ochrona jak i całodobowy system monitoringu. Klub zlokalizowany jest na obrzeżach miasta w cichej i spokojnej okolicy. Miejscowe Taxi zapewniają kompleksową komunikację z większością miejscowości w godzinach wieczornych i rannych. Na terenie posesji znajduje się również ogrodzony duży parking umożliwiający swobodne i bezpieczne zaparkowanie pojazdu. Dbałość o Gości sprawia że lokal cieszy się coraz większym uznaniem klientów. Zapraszamy wszystkich nienasyconych dobrą zabawą i muzyką, spragnionych mocnych trunków i niezapomnianych wrażeń. K7 Serdecznie zaprasza w każdą Sobotę od 21:00-4:00 rano..;)

Oferta firmy:
dyskoteka

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:669919679
Ulica:Budowlanych 1
Miejscowość:Lubsko
Kod pocztowy:68-300
Wojewodztwo: lubuskie
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę