Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Rozrywka / Restauracje / Klapec Sp. z o.o.   Firma w dziale Restauracje  
Klapec Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Klapec - lody mistrzowskie to gliwicka lodziarnia, która swoją aktywność prowadzi od niemal 25 lat, zdobywając w międzyczasie szereg tytułów Mistrzów Polski w produkcji lodów. Nasze lody powstają według starych i przetestowanych receptur. Łączymy smaki w niepowtarzalne kompozycje, trafiając w gusta tych, którzy preferują zarówno dania słodkie jak i słone. Mamy także różnorodną ofertą tortów o różnych kształtach i smakach, a rewii smaków towarzyszą również desery i ciasta! Proponujemy smaki ciemnej i jasnej czekolady, adwokatu, tiramisu oraz wielu kompozycji owocowych. Zapraszamy na codzienną ucztę!

Oferta firmy:
Lubisz lody? Klapec - lody mistrzowskie to gliwicka lodziarnia, która oferuje aż 100 ich smaków! Z wanilią Bourbon, na bazie 50% oryginalnej belgijskiej czekolady, z kawałkami smacznych orzechów czy sorbetowe kompozycje z prawdziwych owoców. Łączymy także różne smaki - czekoladę z tabasco lub wasabi, ryż z owocem granatu lub imbirem. Każdy znajdzie tu swój smak. Poza lodami oferujemy także desery, torty i ciasta. Naszą specjalnością jest ciasto Schwardzwaldzkie, łączące łagodny smak znakomitej, produkowanej przez nas bitej śmietany z ostrzejszym aromatem wiśni. Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:(+48) 730-003-715
Ulica:Strzelców Bytomskich 4
Miejscowość:Gliwice
Kod pocztowy:44-109
Wojewodztwo: śląskie
NIP:6312656860
REGON:360982607
Strona firmowa:https://www.klapec.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Gliwice torty komunijne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę