Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Rozrywka / Wyposażenie gastronomii / Oven Lord Bartłomiej Chamioło   Firma w dziale Wyposażenie gastronomii  
Oven Lord Bartłomiej Chamioło

Informacje o firmie:
  Smak ma znaczenie!
Myśląc o dobrej pizzy, myślisz o najlepszej włoskiej pizzerni. Firma Ovenlord sprowadza Wam włoską pizzernię do Waszego ogrodu za pomocą wysokiej jakości piecy do wypieku pizzy.

Nasze piece są zaprojektowane przez wykwalifikowanych konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Są produkowane pod okiem właściciela, który dba o funkcjonalność, jakość oraz design piecy.

Piece do pizzy firmy OVEN LORD to możliwość posiadania własnej pizzerii w zaciszu swojego ogrodu. Mogą Państwo mieć swój własny piec do pizzy, który nie zajmuje dużo miejsca i cieszyć się nim w każdym miejscu. Dzięki niemu poczujecie tradycyjny smak pizzy gdziekolwiek chcecie. W piecu śmiało możemy wypiekać chleb, a także sprawdzi się on jako zamiennik grilla, w którym możemy wypiekać mięsa / warzywa na brytfannach. Jest on przenośny, więc łatwo można zmienić jego miejsce, urozmaicając nie jedną imprezę u rodziny lub znajomych. Dzięki naszym piecom nie ma potrzeby budowania wielkiego pieca do pizzy z kamienia, który nie jest mobilny, długo się rozpala, a dodatkowo jest kosztowny. Nasze piece można schować do pomieszczeń gospodarczych w okresie zimowym. Ich dodatkową zaletą jest to, że są wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat

Piece Onevlord to gwarancja udanej pizzy!

Życzymy smacznego!

Oferta firmy:
Piec występuje w dwóch opcjach; opalany drewnem i opalany gazem lub drewnem tzw. piec hybrydowy. W przypadku pieca opalanego gazem dostają Państwo osłonę, która zasłania palnik gazowy i umożliwia użycie drewna jako opału.

Piece do pizzy wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej, ściany są izolowane wełną ceramiczną, a podłoga płytą wermikulitową. Wewnętrzna kopuła spalania w połączeniu razem z izolacją znakomicie kumuluje temperaturę w szamocie, który długo utrzymuje temperaturę. Piec uzyskuję temperaturę 500 stopni już po około 25 minutach. Pozwala to na wypiek pizzy w 60 sekund.

W piecu możemy wypiekać chleb i różnego rodzaju pieczywo wiec sprawdzi się jako tzw. piec chlebowy. Piec śmiało można stosować jako zamiennik grilla w którym możemy wypiekać mięsa/warzywa na brytfannach.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Bartłomiej Chamioło
Tel. komórkowy:698 609 225
Ulica:Złotniki 290A
Miejscowość:Złotniki
Kod pocztowy:39-300
Wojewodztwo: podkarpackie
NIP:8172047167
REGON:389833566
Strona firmowa:https://ovenlord.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Złotniki piece gastronomiczne
  Złotniki piece
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2022 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę