Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Transport / Pozostałe / THERMOTRANS   Firma w dziale Pozostałe firmy transportowe  
THERMOTRANS

Informacje o firmie:
  ThermoTrans Sp. z o. o w Oławie to firma, która świadczy specjalistyczne transport i usługi logistyczne w temperaturze kontrolowanej. Proponujemy transport leków i ADR z zachowaniem odpowiedniego poziomu wilgotności. Usługi, jakie świadczymy spełniają wszystkie wymogi prawa farmaceutycznego, a potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest Certyfikat ISO 9001 oraz Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP). Nasze pojazdy są zaopatrzone w agregaty chłodnicze i rejestratory temperatury, co umożliwia monitorować przewożony towar. Jeśli macie Państwo pytania, zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu!

Oferta firmy:
Transport leków i ADR w temperaturze kontrolowanej i z zachowaniem odpowiedniego poziomu wilgotności oferuje ThermoTrans Sp. z o. o z Oławy. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zarówno w branży farmaceutycznej, jak i logistycznej, flota składająca się z samochodów dostawczych zaopatrzonych w agregaty chłodnicze i wysokie ubezpieczenie OC to gwarancja najlepszych warunków transportu i bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:660 997 319
Ulica:Żeromskiego 34 /6
Miejscowość:Oława
Kod pocztowy:55-200
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:8371814652
REGON:146945010
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Oława transport chłodniczy
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę