Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / BHP / Fireshop.pl   Firma w dziale BHP  
Fireshop.pl

Informacje o firmie:
  Fireshop.pl - dostarcza najlepsze rozwiązania wyposażenia obiektów w gaśnice, hydranty, oznakowanie, instrukcje p.poż. Bezpłatnie pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt spełniający wymagania przepisów p.poż, odpowiednio do zapotrzebowania i zagrożeń oraz dopasowanie sprzętu i oznakowania do wizualnego charakteru wnętrza. Sprawiamy, że gaśnice, hydranty i znaki stają się ozdobą obiektu, a nie złem koniecznym. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm serwisujących gaśnice, ale również do biur projektowych, deweloperów, sieci handlowych, banków i obiektów usług medycznych.

Oferta firmy:
- dostarczmy sprzęt p.poż
- oferujemy wyposażenie i sprzęt BHP
- dobieramy oznakowanie obiektów
- tworzymy indywidualne oferty z zakresu bezpieczeństw pracy, oznakowania, p.poż
- oferując szafki, pokrowce, oznakowania sprzętu i zastawów dostosowujemy nasze wzornictwo do przyjętej aranżacji w Waszym obiekcie.

Nasz sklep BHP Robo-Market oferuje szeroki zakres artykułów BHP, które są doskonałym uzupełnieniem oferty p.poż i oznakowania. W naszym sklepie znajdziesz odzież roboczą, obuwie robocze, indywidualny sprzęt ochrony osobistej.

Oznakowanie bezpieczeństwa oferowane jest przez wiele firma, oferty bazują na tych samych katalogach znaków. Nasza oferta wybiega poza standardowo oferowane znaki. Oferujemy autorskie rozwiązania systemów mocowania znaków, które spełniają trzy funkcje: łatwy montaż, estetyka ? prezentacja i ochrona znaku przed uszkodzeniem. Podstawową ofertę znaków uzupełniamy własną produkcja dowolnego wzoru znaku na różnych materiałach. Zarówno system mocowania jak i znaki dzielimy na 3 główne grupy: znaki podwieszane, ścienne i podłogowe.

Flexibility - zwiększamy możliwości naszej oferty po przez łączenie produktów w zestawy, komplety z odpowiednim oznaczeniem i zabezpieczeniem. Np. zestawy gaśnicze, zestawy bezpieczeństwa, zestawy wypadkowe, zestawy oznakowań. Do zestawów dobierane są odpowiednie szafki z metalu, tworzywa, pokrowce, wózki transportowe.

Cała nasza oferta skierowana jest nie tylko na dostarczenie sprzętu p.poż, BHP i oznakowania, ale na stworzenie bezpiecznego środowiska pracy dostosowując się do charakteru obiektu i jego wnętrza.


Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:(0-77)415-43-10
Tel. komórkowy:0 801 000 700
Faks:(0-77)415-37-11
Ulica:Wiejska 9B
Miejscowość:Grodków
Kod pocztowy:49-200
Wojewodztwo: opolskie
NIP:7471786564
REGON:160067030
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Grodków hydranty
  Grodków instrukcje bhp
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę