Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Pozostałe / Metal Top Sp. z o.o.   Firma w dziale Pozostałe firmy usługowe  
Metal Top Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  MetalTop Sp. z o. o. - Platforma Technologiczna dla Branży Metalowej i Tworzywowej
Zarządzaj zapytaniami i ofertami w nowoczesny sposób!

MetalTop to innowacyjna platforma online, która zmienia sposób działania firm w branży metalowej i tworzywowej. Nasza platforma oferuje wszechstronne możliwości technologiczne oraz umożliwia wygodne zarządzanie zapytaniami, ofertami, zleceniami i technologiami.

Działamy na autorskim algorytmie opartym na machine learning, co pozwala na optymalizację procesów i dostarcza użytkownikom nowatorskie rozwiązania. W oparciu o wiedzę technologiczną pomysłodawców oraz dane użytkowników, nasz algorytm dokładnie dobierze odpowiednią technologię do Twojego zlecenia. Znajdzie potencjalnych wykonawców, uwzględniając ich kompetencje i zaufanie w grupach wykonawców o wysokim współczynniku zaufania.

Oferta firmy:
Nasza platforma jest nie tylko narzędziem do składania zapytań ofertowych, ale także sposobem na weryfikację wiarygodności potencjalnych dostawców. Jakością i terminowością wykonanych usług oraz rzetelnością kontaktu z klientem potwierdzamy zaufanie do wybranych oferentów.

W MetalTop znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Wybierasz konkretne kryteria - średnicę, długość, rodzaj materiału, wagę, dokładność - a my dopasujemy oferentów z odpowiednimi technologiami. To także możliwość selekcjonowania potrzebnych zasobów i wyboru dostawcy zgodnie z Twoimi kryteriami.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:660422396
Ulica:Jasionka 954
Miejscowość:Jasionka
Kod pocztowy:36-002
Wojewodztwo: podkarpackie
NIP:8133849299
REGON:387760389
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Jasionka metalurgia
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę