Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Pozostałe / Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Bongo...   Firma w dziale Pozostałe firmy usługowe  
Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Bongo Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe, od lat stanowiąca integralną część Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego oraz globalnych federacji takich jak Europejska Federacja Służb Pogrzebowych (EFFS), Światowa Federacja Organizacji i Firm Pogrzebowych (FIAT-IFTA) i Amerykańskie Stowarzyszenie Pogrzebowe NFDA (National Funeral Directors Association), wznosi się na piedestał jako synonim gruntownej znajomości prawa międzynarodowego, zwyczajów, obrządków i religii na skalę globalną.

Odkąd nasza marka pojawiła się na międzynarodowym rynku pogrzebowym w 1958 roku, staliśmy się punktem odniesienia dla profesjonalizmu i troski, kiedy przychodzi czas pożegnania bliskich. Nasze usługi w zakresie międzynarodowego transportu ciał osób Zmarłych przez sześćdziesiąt lat okiełznane zostały do perfekcji, wspierane przez doświadczenie, wiedzę oraz rozległe kontakty, które przyczyniają się do wyjątkowości i kompleksowości naszych działań.

Oferta firmy:
Oferujemy nie tylko przewóz zmarłych do Polski czy z Polski za granicę, ale także finansowanie przewozu, tradycyjne usługi pogrzebowe, kremacje, ekshumacje, serwisy opieki nad grobami i planowanie pogrzebu. Nasza szeroka gama usług obejmuje również obsługę prawną, zapewniając spokój i wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Naszą siłą napędową jest nie tylko doświadczenie oparte na dziesiątkach tysięcy wykonanych usług pogrzebowych, lecz także nieustanne dążenie do doskonalenia kadry poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez światowe i krajowe stowarzyszenia funeralne.

Posiadając własne krematoria, chłodnie, sale sekcji, kaplice, kwiaciarnie oraz szeroki asortyment trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych, zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasze liczne autokarawany pozwalają na szybkie i sprawnie wykonanie każdej usługi z każdego zakątka świata.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:226352193
Ulica:Etiudy Rewolucyjnej 48
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:02-643
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:7272688250
REGON:100265296
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Warszawa usługi pogrzebowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę