Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Pozostałe / IMPHOL Piotr Błaszczyk   Firma w dziale Pozostałe firmy usługowe  
IMPHOL Piotr Błaszczyk

Informacje o firmie:
  Mieszkańcy Kraśnika i okolic mogą spać spokojnie, wiedząc, że w przypadku awarii lub wypadku drogowego, Pomoc Drogowa 24h Błaszczyk jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszej lokalnej obecności jesteśmy w stanie zaoferować szybką i skuteczną pomoc drogową, w tym holowanie i transport lawetą, o każdej porze dnia i nocy. Nasza ekipa, wyposażona w nowoczesne pojazdy i sprzęt, jest przygotowana na wszelkie wyzwania, zapewniając, że Twoje auto zostanie bezpiecznie dostarczone do wybranego miejsca.

Oferta firmy:
Bezpieczeństwo na drodze to priorytet każdego kierowcy w Kraśniku i okolicach. Dlatego właśnie Pomoc Drogowa 24h Błaszczyk stoi na straży Twojego spokoju. Nasza lokalna obecność gwarantuje błyskawiczną reakcję w przypadku awarii lub wypadku drogowego, bez względu na godzinę. Z nami możesz spać spokojnie, wiedząc, że nasza wyszkolona ekipa, wyposażona w najnowocześniejsze pojazdy i sprzęt, zapewni Ci szybką i skuteczną pomoc. Holowanie, transport lawetą, naprawy drobne lub awaryjne - nie ma zadania, którego byśmy się nie podjęli. Oddaj swoje auto w nasze ręce, a my zagwarantujemy, że zostanie bezpiecznie dostarczone do wybranego miejsca. Z Pomocą Drogową 24h Błaszczyk podróż staje się jeszcze spokojniejsza.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Piotr Błaszczyk
Tel. komórkowy:607876947
Ulica:Bychawska 101
Miejscowość:Niedrzwica Duża
Kod pocztowy:24-220
Wojewodztwo: lubelskie
NIP:7132777315
REGON:364590382
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Niedrzwica Duża pomoc drogowa
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę