Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Salony piękności i fryzjerskie / U FRYZJERÓW- PIOTR POPŁAWSKI   Firma w dziale Salony piękności i fryzjerskie  
U FRYZJERÓW- PIOTR POPŁAWSKI

Informacje o firmie:
  Najlepszy salon fryzjerski Artistic. Team Ochota zatrudnia tylko profesjonalistów, którzy na włosach i ich strzyżeniu, koloryzacji i modelowaniu znają się jak nikt. Zapytajcie o fryzurę dobraną do kształtu twarzy, a nasi styliści na pewno pomogą. Używamy tylko specjalistycznych środków, które w naszym salonie sprawdzają się od lat.

Posiadamy profesjonalne narzędzia fryzjerski, które pomagają przygotować najlepsze fryzury. Systematycznie podnosimy swoją wiedzą uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach. Nie znajdziecie lepszych stylistów ? fryzjerów w całej Polsce. Zapraszamy na warszawską Ochotę ? salon fryzjerski Artistic. Team.

Oferta firmy:
Zajmujemy się włosami długimi, półdługimi oraz krótkimi. Strzyżemy, koloryzujemy, modelujemy i przedłużamy damskie włosy. Dodatkowo nasza oferta skierowana jest również do mężczyzn. Oferujemy strzyżenie męskie, koloryzację męską, tonowanie siwizny oraz regulacją brody.

Naszymi dodatkowymi perełkami są botoks na włosy, rekonstrukcja włosów, czy keratynowe prostowanie włosów. W swojej ofercie posiadamy również usługę makijażu dziennego, wieczorowego oraz ślubnego. Możesz także wykonać u nas dekoloryzację całkowitą jak i częściową.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:575 100 123
Ulica:aleja Bohaterów Września 22
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:02-389
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:9730819740
REGON:080989773
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Warszawa salon fryzjerski
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę