Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Sklepy i hurtownie / HURTOWNIA LUBAWKA Sp. z o.o.   Firma w dziale Sklepy i hurtownie  
HURTOWNIA LUBAWKA Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  HURTOWNIA LUBAWKA Sp. z o. o. w Lubawce to przedstawiciel znanej i szanowanej w świecie czeskiej firmy Temac, zajmującej się produkcją uszczelnień technicznych i materiałów termoizolacyjnych. Zapewniamy maksymalne zaopatrzenie wszystkich branż przemysłowych w wysokiej klasy materiały uszczelniające i termoizolacyjne, a gwarancją jakości naszej oferty jest wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. W naszej ofercie mieszczą się termoizolacje, uszczelnienia techniczne, szczeliwa, kompensatory, taśmy hamulcowe, taśmy stalowe.

Oferta firmy:
Płyty uszczelkarskie, gotowe wycięte uszczelki z tych płyt, uszczelki wykrawane z płyt uszczelkarskich, gumowych, filcowych, teflonowych, a oprócz tego szczeliwa do pomp i armatury, szczeliwa i sznury termoizolacyjne to raptem niektóre przykłady bieżącej oferty, jaką dysponuje HURTOWNIA LUBAWKA Sp. z o. o. w Lubawce. Jako przedstawiciel czeskiej firmy Temac, zajmującej się produkcją uszczelnień technicznych i materiałów termoizolacyjnych, proponujemy poza tym taśmy termoizolacyjne i techniczne, kompensatory, okładziny cierne i wiele innych.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:75 74 22 814
Ulica:Lubawska 39
Miejscowość:Lubawka
Kod pocztowy:58-420
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:6140101655
REGON:231190220
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Lubawka taśma termoizolacyjna
  Lubawka producent uszczelek
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę