Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi detektywistyczne i ochroniarskie / BIURO DETEKTYWISTYCZNE MIPOL MICHAŁ WI...   Firma w dziale Usługi detektywistyczne...  
BIURO DETEKTYWISTYCZNE MIPOL MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Informacje o firmie:
  Wrocławskie Biuro Detektywistyczne MIPOL świadczy usługi detektywistyczne od 2009 roku. Naszym priorytetem jest komfort i anonimowość naszych zleceniodawców.
Biuro Detektywistyczne MIPOL specjalizuje się z sprawach gospodarczych, sprawach cywilnych oraz windykacji.
W naszych działaniach detektywistycznych łączymy wiedzę praktyczną, doświadczenie i pasję, dzięki którym jesteśmy w stanie rzetelne i w pełni profesjonalnie wykonać każde powierzone nam przez Państwa zlecenie i dzięki temu stać się godnym zaufania partnerem nie tylko dla Klientów biznesowych, ale też dla Klientów indywidualnych.

Biuro detektywistyczne Wrocław służy wsparciem i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów. Wszystkim naszym Klientom, zarówno tym indywidualnym jak i biznesowym, gwarantujemy skuteczność w działaniu, pełne zaangażowanie i rozwiązanie problemów w możliwie najkrótszym czasie.

Oferta firmy:
Zajmujemy się wyjawianiem nieruchomości i ruchomości; informacjami z Centralnej Informacji o Zastawach Rejestrowych; ustalaniem: właściciela numeru telefonu, wierzytelności, ksiąg wieczystych; weryfikacją adresów, monitoringiem pojazdów za pomocą systemu GPS; ustalenie numeru PESEL; postępowaniami karnymi, sądowymi i komorniczymi; windykacją wierzytelności; wykrywaniem podsłuchów.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:695812585
Ulica:Leszczyńskiego 4
Miejscowość:Wrocław
Kod pocztowy:50-078
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:8992589708
REGON:021135867
Strona firmowa:www.mipol-detektywi.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Wrocław usługi detektywistyczne
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę