Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi dla firm / SZARE NA ZŁOTE   Firma w dziale Usługi dla firm  
SZARE NA ZŁOTE

Informacje o firmie:
  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Szare na Złote. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Nowej Iwicznej, jednak do współpracy zapraszamy odbiorców z całej Polski. Specjalizujemy się w metalizacji tworzyw sztucznych i metali, lakierowaniu, lakierowaniu ozdobnym, nakładaniu powłok metalicznych i lakierów, powlekaniu elektrolitycznym, metalizowaniu powlekanym jak również powlekaniu metalizowanym. Oferujemy usługi najwyższej jakości, atrakcyjne warunki współpracy jak i konkurencyjne ceny.

Oferta firmy:
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwo ofertę firmy Szare na Złote. Nasza siedziba znajduje się w Nowej Iwicznej, a do współpracy zapraszamy Klientów z okolic Piaseczna jak również całej Polski. Zajmujemy się metalizacją tworzyw sztucznych oraz metali, lakierowaniem i lakierowaniem ozdobnym, nakładaniem powłok metalicznych bądź lakierów, powlekaniem elektrolitycznym, metalizowaniem powlekanym, powlekaniem a także powlekaniem metalizowanym. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo jak i atrakcyjne ceny.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:22 750 93 93
Ulica:Krasickiego 78
Miejscowość:Nowa Iwiczna
Kod pocztowy:05-500
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:1230765882
REGON:016406936
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Nowa Iwiczna metalizacja próżniowa
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę