Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi dla społeczności / TARA WROCŁAW   Firma w dziale Usługi dla społeczności  
TARA WROCŁAW

Informacje o firmie:
  Villa Bianco we Wrocławiu to miejsce doskonałe nie tylko na organizację wesela lub rodzinnych spotkań, ale również spotkań biznesowych. Elegancki wystrój, profesjonalna obsługa i przyjemna klimat, a przede wszystkim bliskość terminala powodują, że jest to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju szkolenia czy konferencje. Goście mają do dyspozycji dwie w pełni wyposażone sale w ekrany, rzutnik, a dodatkowo odpowiednie nagłośnienie. Jest też możliwość zorganizowania bankietu nawet do 300 osób! Zapraszamy do zapoznania się ze detalami oferty, a w przypadku pytań prosimy o kontakt!

Oferta firmy:
Jeśli pragniecie zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe połączone z firmowym bankietem i szukacie gustownego miejsca we Wrocławiu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Villa Bianco. Znakomita lokalizacja kompleksu w pobliżu portu lotniczego Wrocław, w cichej okolicy miasta, z jedną z lepszych restauracji Steak & Lobster House we Wrocławiu a doskonałym zapleczem technicznym będzie bardzo dobrym wyborem. Gwarantujemy odpowiednio wyposażone w multimedia pomieszczenia oraz salę bankietową z możliwością doboru menu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji!

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:71 70 70 280
Ulica:Rdestowa 17a
Miejscowość:Wrocław
Kod pocztowy:54-530
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:8942992307
REGON:021190369
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Wrocław spotkania biznesowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę