Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi porządkowe / PUH TANAJ Bogdan Jasiński   Firma w dziale Usługi porz±dkowe  
PUH TANAJ Bogdan Jasiński

Informacje o firmie:
  Firma TANAJ z Koszalina to fachowcy od utrzymania czystości, którym warto zaufać! Szukasz ekspertów w zakresie usług sprzątających na terenie Twojej firmy, biura, magazynu czy hali? Skontaktuj się z nami. Nasza działalność, którą prowadzimy od 1996 r. to dodatkowo sprzedaż maszyn i środków czystości, a świadcząc usługi kompleksowo, oferujemy oprócz tego doradztwo, serwis i naprawę urządzeń czyszczących. Proponujemy wysokiej jakości, dedykowane środki czystości i higieny, a wszystkie usługi dopasowujemy do potrzeb klientów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Oferta firmy:
Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej? Zacznij współpracę z nami! TANAJ z Koszalina to 20 lat doświadczenia w branży profesjonalnych narzędzi i środków do utrzymania czystości. Oferujemy sprzedaż maszyn i dedykowanych preparatów. Nasza obsługa obejmuje ponadto profesjonalne doradztwo, serwis i naprawę urządzeń czyszczących, a wszechstronną obsługę realizujemy w ramach firm, biur, magazynów i hal. Gwarantujemy najlepsze środki czystości, a potwierdzeniem naszych kwalifikacji są liczne certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:501-291-776
Ulica:Bohaterów Warszawy 24-26
Miejscowość:Koszalin
Kod pocztowy:75-211
Wojewodztwo: zachodniopomorskie
NIP:6691025223
REGON:330398435
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Koszalin mycie dachów
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2018 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę