Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Usługi porządkowe / Galar Sp. z o.o.   Firma w dziale Usługi porz±dkowe  
Galar Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Galar to profesjonalna firma zajmująca się kompleksowym sprzątaniem biur, mieszkań jak i domów. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu a działalność w branży prowadzi już od 2015 roku.

Firma oferuje pomoc w codziennym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach a w szczególności odkurzaniu, czyszczeniu mebli, ścieleniu łóżek, myciu okien, czyszczeniu łazienek, wynoszeniu śmieci czy też ścieraniu kurzy.

W trosce o jakość usług zatrudnia wyłącznie przeszkolony i fachowy personel a ponadto gwarantuje konkurencyjne ceny usług i miłą współpracę.

Oferta firmy:
Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Galar z Wrocławia. Od 2015 roku działamy w branży sprzątającej oferując kompleksowe usługi w mieszkaniach, domach oraz biurach.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników podejmujących się mycia okien, ścierania kurzy, czyszczenia i polerowania mebli, odkurzania dywanów i wykładzin, układania drobnych przedmiotów, ścielenia łózek a także mycia toalet czy wyrzucania śmieci. Zapewniamy fachową współpracę, konkurencyjne ceny usług a także sumienność i terminowość.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:+(48) 509 688 829
Ulica:Kluczborska 9
Miejscowość:Wrocław
Kod pocztowy:50-323
Wojewodztwo: dolnośląskie
NIP:9121878775
REGON:362150644
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Wrocław opieka nad dziećmi
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę