Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Wypożyczalnie / WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO kaszubyk...   Firma w dziale Wypożyczalnie  
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO kaszubykajaki.pl Iwona Piecek

Informacje o firmie:
  Kaszuby Kajaki - spływy kajakowe Słupia, Łupawa, Kamienica, Bytowa, Wieprza i inne. wypożyczamy kajaki, organizujemy spływy kajakowe na Kaszubach. Odkryj z Nami rzeki Kaszub. Firma powstała z zamiłowania do spływów kajakowych, posiadamy nowy, profesjonalny sprzęt - kajaki pro tour 470 oraz traper. Data rozpoczęcia działalności: 2014-02-14.
Oferta skierowana jest zarówno do wielbicieli ekstremalnych doznań - Łupawa - rzeka o górskim charakterze, oraz dla rodzin z dziećmi - Słupia - odcinek z Parchowa do Byliny oraz z Gołębiej Góry do jeziora Głębokiego. Jesteśmy firmą, z którą współpracują jedne z największych marek na Kaszubach, zaufali nam między innymi: Kaszubska Ostoja, Intel, Knauf i wielu innych. Nasze kajaki są idealnie dostosowane do rzek Kaszub, wysokiej jakości wykonanie z polietylenu zapewnia dużą wytrzymałość na odkształcenia, wgniecenia itp. Kajaki te świetnie sprawdzają się na rzece Słupia, Łupawa czy nawet Kamienica. W przypadku spływów zorganizowanych, wycieczek szkolnych lub spływów integracyjnych mamy w ofercie usługi przewodników, ratowników wodnych oraz medycznych. Nasza załoga zna dokładnie każdy odcinek rzeki proponowanej do spływu na Kaszubach, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość. Z nami łatwo połączysz Kajaki oraz wyjazd na Kaszuby. Nasza strona internetowa zawiera opis rzeki (Słupia, Łupawa, Kamienica, Bytowa, Wieprza), krótki opis każdego z odcinków rzek, wraz z podaną informacją o długości odcinka w km, średnim czasie spływu i poziomie trudności spływu. Ponad to każdy odcinek zaprezentowany jest na mapie google. Do każdego spływu dodaliśmy po kilka poglądowych zdjęć. Spływy kajakowe na Kaszubach to nasza pasja - zaufaj Nam i odkryj z Nami rzeki Kaszub.

Oferta firmy:
Oferujemy spływy kajakowe na Kaszubach, na jeziorach Pojezierza Bytowskiego
Organizujemy spływy integracyjne, dla firm, dla dużych grup. Mamy doświadczenie w spływach z cateringiem (współpraca z restauracją - catering)
Naszym flagowym spływem kajakowym jest spływ rzeką Słupia na odcinku Gołębia Góra - jezioro Głębokie.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Iwona Piecek
Tel. komórkowy:667 950 880
Ulica:Modrzejewo 53A
Miejscowość:Modrzejewo
Kod pocztowy:77-133
Wojewodztwo: pomorskie
NIP:7311780535
REGON:222030242
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Modrzejewo spływy kajakowe
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę