Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Zdrowie i uroda / Kosmetyki / Grota Bryza   Firma w dziale Kosmetyki  
Grota Bryza

Informacje o firmie:
  Sklep Grota Bryza działa od 2005 roku.
Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej.W swojej ofercie posiadamy sole kąpielowe i solanki lecznicze,oraz szeroką gamę kosmetyków produkowanych w oparciu o sól i błoto z Morza Martwego, których właściwości kosmetyczne (odmładzające) i lecznicze są znane od wieków na całym świecie.W sprzedaży posiadamy również kosmetyki BingoSpa do pielęgnacji ciała, twarzy i dłoni, wyszczuplanie, cellulit, trądzik, rozstępy, zdrowe stopy. szampony, maski i kuracje do włosów, żele, kremy i śmietanki pod prysznic. płyny, kremy i serum do kąpieli.

Oferta firmy:
W swojej ofercie posiadamy sole kąpielowe i solanki lecznicze,oraz szeroką gamę kosmetyków produkowanych w oparciu o sól i błoto z Morza Martwego, których właściwości kosmetyczne (odmładzające) i lecznicze są znane od wieków na całym świecie.W sprzedaży posiadamy również kosmetyki BingoSpa do pielęgnacji ciała, twarzy i dłoni, wyszczuplanie, cellulit, trądzik, rozstępy, zdrowe stopy. szampony, maski i kuracje do włosów, żele, kremy i śmietanki pod prysznic. płyny, kremy i serum do kąpieli.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:032 475 77 46
Ulica:Wrocławska 20
Miejscowość:Jastrzębie-Zdrój
Kod pocztowy:44-335
Wojewodztwo: śląskie
Strona firmowa:www.grotabryza.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę