Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Zdrowie i uroda / Zdrowa żywność / Bionurt Małgorzata Mucha   Firma w dziale Zdrowa żywność  
Bionurt Małgorzata Mucha

Informacje o firmie:
  ZIELONY NURT jest rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze zdrowej żywności. Zajmujemy się w głównej mierze tłoczeniem oleju na zimno z roślin oleistych i zielarskich zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega 3 oraz omega 6 i 9. Nasze oleje należą do kategorii Olejów Dziewiczych, , Extra Virgin Oils? co w praktyce oznacza, że po wytłoczeniu mają taki sam skład biochemiczny jaki znajduje się w nasionach roślin oleistych, oprócz tego w sprzedaży posiadamy także pestki, nasiona i zioła roślin leczniczych. Sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży oleje tłoczone w innych regionach świata. Starannie wyszukujemy producentów najwyższej jakości olejów.

Oferta firmy:
Nasze oleje produkujemy w specjalnie zaprojektowanych prasach ślimakowych, produkcji duńskiej i włoskiej gdzie temperatura tłoczenia nie przekracza 40°C co jest gwarancją zachowania jakości oraz prozdrowotnych cech NNKT. Produkcja odbywa się w szczelnie zamkniętej instalacji gdzie olej lniany spływa bezpośrednio do chłodni, a tam sendymentuje. . Jeśli chodzi o dalsze etapy dobrej produkcji olejów tłoczonych na zimno w głównej mierze należy zadbać o reżim temperaturowy, czyli dbanie o to, aby oleje o wysokiej zawartości omega 3 i omega 6 zaraz po wytłoczeniu schłodzić do temperatury od 4- 10 °C oraz chronić przed dostępem światła i powietrza ze względu na wysoką podatność NNKT na procesy oksydacyjne (utlenianie). Sprzedaż oraz dystrybucja tego typu produktów winna odbywać się tylko w szklanych brązowych butelkach oraz z pojemników izotermicznych i lodówek. Trwałość olejów w takiej formie oraz późniejsze ich przechowywanie w domowych warunkach tylko w lodówkach wynosi 2- 3 miesiące.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Małgorzata Mucha
Tel. stacjonarny:+48 62 731 24 87
Tel. komórkowy:+48 607 133 470
Ulica:Kaliska 51
Miejscowość:Kraszewice
Kod pocztowy:63-522
Wojewodztwo: wielkopolskie
Strona firmowa:zielonynurt.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Kraszewice olej lniany
  Kraszewice olej z wiesiołka
  Kraszewice olej z czarnuszki
  Kraszewice olej rzepakowy
  Kraszewice zdrowa żywność
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę