Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Zdrowie i uroda / Zdrowa żywność / CZAS DIETY   Firma w dziale Zdrowa żywność  
CZAS DIETY

Informacje o firmie:
  Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie, warto postawić na zdrową i zbilansowaną dietę. Jest ona ważna nie tylko wtedy kiedy masz nadwagę czy zmagasz się z przeróżnymi chorobami. Zdrowe odżywianie to podstawa, żeby cieszyć się długim życiem. W związku z tym zachęcamy do konsultacji z dietetykiem klinicznym, który dobierze indywidualną dietę do potrzeb każdego pacjenta. Pani Natasza Siemienas posiada swój gabinet w Luboniu, ponadto oferuje wizyty domowe, a także konsultacje online. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której mieści się wiele ciekawych publikacji dotyczących zdrowego trybu życia.

Oferta firmy:
Dietetyk kliniczny, pani Natasza Siemienas oferuje usługi z zakresu układania diety dla osób z nadwagą, otyłością i różnego rodzaju schorzeniami. W zakres usług dietetyczki wchodzi także wykonywanie testów na nietolerancje pokarmowe, glukozę we krwi czy cholesterol.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:503096329
Ulica:Leśmiana 10/1
Miejscowość:Poznań
Kod pocztowy:60-194
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:9721156990
REGON:300574826
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Poznań dietetyk
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę